Tisk fotografií na sklo

Obraz je vytištěn na kvalitním skle s broušenými hranami. Při výrobě tohoto obrazu je využita moderní technologie digitálního tisku. Skleněný obraz je v zadní části opatřen nahoře kovovým úchytem pro snadné zavěšení a dole dvěma bílými pěnovými podložkami pro zajištění větší stability na stěně.

Fotografie vytištěné na skle vytvářejí na stěně jedinečnou dekoraci a působí velmi elegantním až luxusním dojmem.

Galerie fotonasklo Praha 5 Radlická 80

U skleněného obrazu oceníte zejména jeho snadné použití, kdy jej stačí jednoduše zavěsit na stěnu.

Naše skleněné obrazy jsou vyráběné tiskem na zadní stranu skleněné tabule tloušťky 4mm. Tento skleněný obraz je po stranách precizně zabroušený a ze zadní strany je potisk překryt tenkou neprůhlednou vrstvou. Obraz vyniká vysokým leskem a zaujme každého návštěvníka.

Zajímá vás, jak vypadá fotografie na skle ve skutečnosti s různými druhy skla?

Přijďte se podívat do naší galerie Fotonasklo na adrese Radlická 80, Praha 5.

Galerie fotonasklo.cz Praha 5 Radlická 80

Hotové obrazy si můžete objednat na stránkách www.fotonasklo.cz

Nebo si můžete nechat vytisknout svoji vlastní fotografii.

Sklo pro tisk fotografií

Nabízíme několik druhů skla, které dají vašim obrazům nový rozměr. Vždy tak vznikne originální dílo, které vás bude těšit dlouhé roky.

Sklo Clear

Jedná se o nejčistší z nabízených skel. Hodí se na všechny motivy, u kterých chcete zvýraznit hranovou ostrost a vysoký kontrast. Obraz není nijak ovlivněn, sklo nabízí nejvyšší propustnost světla ze všech nabízených materiálů.

Sklo Polosatén

Polosatén je sklo s povrchovou úpravou, která přináší lehce zamlžený, změkčený obraz. Celý výjev potom vypadá jemněji, než u čistého Clearu, hodí se na portréty, měkké černobílé motivy, nebo klidnější motivy.

Sklo Satén Plus

Satén Plus je velmi výrazné sklo z pohledu ovlivnění výsledného obrazu. Obraz je zbaven konkrétnosti a vše vypadá jako v mlze. Hodí se pro podtržení melancholických a tajemných nálad, kdy dává divákovi velký prostor pro snění.

Sklo Antireflex

Jak již název napovídá, jedná se o sklo s úpravou proti odleskům. Má nerušivou, jemně saténovou úpravu, která filtruje odlesky přímo dopadajících světelných zdrojů. Nedosahuje sice propustnosti Clearu, ale je druhým nejčistším sklem v naší řadě produktů. Hodí se všude tam, kde hrozí díky silnému zdroji osvětlení nečitelnost obrazu kvůli odleskům.

Sklo Kůže

Kůže je jedno z našich nejoblíbenějších strukturovaných skel. Struktura je tvořena nepravidelnými, jakoby obláčky připomínající kožený povrch pod mikroskopem. Zachovává čistotu motivu a dodává mu velmi lidský rozměr pomocí nepravidelného povrchu.

Sklo Point

Point je výrazný povrch imitující oblé, pravidelné body podobné sítotisku. Hodí se pro výrazné umělecké motivy, nebo jako výrazový prostředek do designových bytů. Jeho neotřelé ztvárnění motivu přinese do vašich bytů nový rozměr vnímání obrazu.

Sklo Rastr

Mřížka, digitalizace, přesné linie. Tak by se dal charakterizovat tento další strukturovaný povrch. Zatímco point přináší lehce postmoderní, měkčí pohled evokující „šedesátky“, Rastr je modernistický povrch hodící se od bauhausu po dnešní modernu. Ideální pro technicistní a studené fotografie.

Zajímá vás, jak vypadá fotografie na skle ve skutečnosti s různými druhy skla?

Přijďte se podívat do naší galerie Fotonasklo na adrese Radlická 80, Praha 5, kde je také naše sklenářská dílna a tak si můžete jednotlivé druhy skla doslova osahat 🙂

Galerie foto na sklo Praha 5 Radlická 80

Zavolejte nám na číslo 603418869 Karel Ladra – vedoucí, výjezdy,  vylohy@vylohy.cz

nebo se zastavte na dílně Radlická 80 Praha 5

Pracovní doba:
pondělí až čtvrtek 8 – 18 hodin
pátek 8 – 15 hodin

Jan Šarboch – dílna a vše s tím spojené, mobil 603978664, dilna@vylohy.cz